תמונת אוירה טיפול בצמחיםטיפול בצמחי מרפא, מקיף ונכון נחלק לשלושה שלבים עיקריים:

1. מפגש אבחון ראשוני.
2. אסטרטגיה טיפולית, מהלך הטיפול.
3. פגישות מעקב.

שלב ראשון

אנחנו נפגשים לפגישת אבחון מעמיקה שאורכת כשעה.

בפגישה אנחנו לומדים להכיר את אורח החיים שלך ומבינים מה התלונה העיקרית שהביאה אותך לטיפול ולומדים את כל התסמינים המלווים אותך ביום – יום, ולאורך השנים. זה כולל גם הבטים פיזיולוגים ורגשיים לצד הבנת ההיסטוריה הרפואית המשפחתית.

שלב שני

אנו מעבדים את כל הנתונים שעלו בפגישה ובונים אסטרטגיה לטיפול בצמחי מרפא. נרשום הרכב צמחים לנטילה שישלח לבית מרקחת מוסמך לצמחי מרפא להכנה אישית.

איך אנחנו יודעים מהם הצמחים המתאימים ביותר עבורך?

לצורך כך נסתמך על:

  • מידע המגיע מתוצאות בדיקות מעבדה או אחרות וסיכומים רפואיים,
  • סקירה של כל התסמינים שעלו מהתשאול בפגישה, וניתוחם בראי הרפואה הסינית המסורתית.
  • ידע ממחקרים לפעילותם המוכחת של צמחי המרפא ורכיביהם הפעילים,
  • וידע קליני שנאסף ותועד משך שנים רבות של רפואת צמחים מסורתית.

אנו משלבים בין מחקר מערבי מודרני, לרפואה מסורתית עתיקת יומין ורבת תיעודים, בכדי להעניק את המענה המתאים ביותר עבורך ולשורש הבעיה.

שלב שלישי

המעקב מתחיל בתקשורת בתכתובת ביננו כבר בימים הראשונים אחרי פגישת אבחון. הוא נמשך במפגש מעקב ראשון לאחר כשלושה שבועות מתחילת הטיפול.

למה דווקא אז?

בימים הראשונים לאחר הנטילה נרצה להיות בקשר על מנת לראות איך ההתמודדות עם הנטילה וההנחיות החדשות, האם יש שאלות שמתעוררות, איך מרגיש בעקבות תחילת הטיפול, והאם יש צורך בשינוי המינון.

כעבור 3 שבועות, שהם זמן מספק לראות תחילת תהליך שינוי, נפגשים לצורך מעקב. נקיים שיחה מפורטת על תחושות שעולות מהתהליך ועוברים על התסמינים שהיו:

  • האם היה שינויי \ שיפור ובמה,
  • האם עלו דברים חדשים שדורשים התייחסות,
  • האם יש צורך בהתאמות.

אם יש קשיים נחשוב ביחד איך מתמודדים עם השינויים הנחוצים באורח חיים על מנת לאפשר מסלול מיטבי לשינוי וריפוי הרצוי.

כמה פגישות מעקב נבצע במהלך טיפול בצמחי מרפא?

לפי הצורך. כלומר, עד שנגיע למטרה הטיפולית הרצויה. ישנה גישה הרווחת שעל כל שנה שסבלת מבעיה כלשהי נדרש חודש של טיפול, ובכל זאת לכל הפחות כדאי לאפשר מינימום של 3 חודשים לתהליך טיפולי להתרחש. חוסר האיזון התגבש לאורך הזמן ולא התחיל ברגע למרות שנדמה כך, ולכן נדרש זמן ועריכת שינויים על מנת להגיע לאיזון נכון וחדש לבריאות שתשמר לאורך זמן. פגישות מעקב יכולות להיות בטווח של כחודש בין כל פגישה, משתנה במורכבות הטיפול.

האם תוכנית הטיפול כוללת עוד דברים, לצד המלצת נטילת הצמחים?

כן! חלק חשוב מהפגישות המתקיימות בטיפול של צמחי המרפא נוגעות באורח החיים ותפריט מאוזן. אנחנו סוקרים את סוג המזון ושעות הארוחות היומיים ומנתחים את זה יחד, תוך הבנת אורח החיים הייחודי לך.

מתוך השיחה והמידע שעולה, אנו ממליצים, תוך תהליך של התנסות, בדיקה והקשבה פנימית, מהי התזונה המאוזנת המתאימה, סדר יום, איך כדאי לשלב תנועה , ולדאוג למספיק שעות שינה.

בסיום המפגש הראשון, לצד הזמנת פורמולת הצמחים, נשלח מייל עם הנחיות מסודרות של סיכום הפגישה, אופן נטילת הצמחים, פרטי קשר המלצות לגבי שינויים תזונתיים, הרגלי אורח חיים נכונים המותאמים באופן אישי עבורך.