הליקובקטור פילורי – להיפטר מהחיידק

הליקובקטור פילורי(H. pylori) הוא מעין מיקרואורגניזמים. חיידקים אלה יכולים להיכנס לגופך ולחיות במזימה הקשורה לבטן. לאחר מספר רב של שנים, הם עלולים לגרום לפציעות, המכונות כיבים, בציפוי הבטן או בחלק העליון של מערכת העיכול הקטנה שלך. עבור אנשים מסוימים, מחלה עלולה לעורר ממאירות בקיבה.

מחלה הליקובקטור פילורי היא נורמלית. בסביבות 66% מכלל האוכלוסייה יש את זה בגופם. עבור הרבה מאוד אנשים זה לא גורם לכיבים או לתופעות לוואי אחרות. אם יתכן ויש לך בעיות, ישנן תרופות שיכולות לשחוט את החיידקים ולעזור לחבלות לתקן.

ככל שכמות גדולה יותר של העולם זוכה לקבלת מים נקיים וחיטוי, פחות אנשים מבעבר מקבלים את החיידקים. עם נטיות רווחה נהדרות, אתה יכול להגן על עצמך ועל ילדיך מפני H. pylori.

איך H. pylori גורם לך לחלות

במשך זמן רב למדי, מומחים סברו כי אנשים סובלים מכיבים מלחץ, ממקורות מזון חם, מעישון או מנטיות אחרות לחיים. עם זאת, כאשר חוקרים מצאו את H. pylori בשנת 1982, הם איתרו כי החיידקים הם הסיבה לרוב כיבי הקיבה.

7 תרופות טבעיות לטיפול במחלת הליקובקטור פילורי

הסתיימו מספר רב של תרכובות in vivo ו- in vitro בתרופות רגילות של הליקובקטור פילורי. רוב התרופות הפחיתו את כמות האורגניזמים המיקרוסקופיים בקיבה, אך עדיין הוזנחו להרוג אותם לנצח.

הקפידו לשוחח עם הרופא הראשוני לפני תחילת שגרת טיפול אופיינית. אתה לא צריך להחליף את הטיפול המוצע שלך עבור הליקובקטור פילורי עם תרופות אופייניות.

עם האישור של ה- PCP שלך, אתה יכול להשתמש בתרופות אופייניות כטיפול נלווה. זה עשוי להרחיב את ההשפעות של תרופות רגילות.

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה עוזרת לשמור על האיזון בין חיידקי מעיים טובים ורעים. על פי מחקר שפורסם בשנת 2012, נטילת פרוביוטיקה לפני או אחרי טיפול סטנדרטי ב- H. pylori עשויה לשפר את שיעורי ההדברה. אנטיביוטיקה הורגת חיידקים טובים ורעים בבטן. פרוביוטיקה מסייעת במילוי חיידקים טובים. הם עשויים גם להפחית את הסיכון לחלות בצמיחת שמרים. חוקרים מצאו ראיות המצביעות על כך שהחיידק לקטובצילוס אסידופילוס מספק את התוצאות הטובות ביותר.

תה ירוק


מחקר שנערך בשנת 2009 על עכברים הראה כי תה ירוק עשוי לסייע בשחיטה ובמתינות התפתחותם של אורגניזמים מיקרוסקופיים הליקובקטר. החקירה עקבה אחר התה הירוק הבוער עד לפני זיהום שמונע החמרת קיבה. שריפת התה במהלך זיהום הפחיתה את חומרת הקיבה. עקוב אחר בחירה יוצאת דופן של תה ירוק כאן.

צוּף


מקור HoneyTrusted הראה יכולות אנטיבקטריאליות נגד H. pylori. בחינה נוספת מקיימת מטרה זו. שום בדיקה עד כה לא הוכיחה כי צוף יכול להשמיד את החיידקים לבד. מומחים ממליצים כי שימוש בצוף עם תרופות סטנדרטיות עשוי לקצר את זמן הטיפול. צוף גולמי וצוף מנוקה עשויים להיות בעלי ההשפעות האנטיבקטריאליות ביותר.

שמן זית

שמן זית עשוי גם לטפל בחיידקי H. pylori. דו"ח שנערך לאחרונה הראה כי לשמן זית יכולות אנטיבקטריאליות מוצקות כנגד שמונה זני H. pylori. שלושה מאותם זנים הם אנטי מיקרוביאליים בטוחים. כמו כן שמן זית נשאר יציב במאכל בקיבה.

שורש ליקריץ


שורש ליקריץ הוא פתרון נפוץ אופייני לכיבי קיבה. כמו כן זה עלול להילחם ב- H. pylori. כפי שצוין בדו"ח שפורסם לאחרונה, שורש ליקוריץ אינו שוחט באופן ישיר את המיקרואורגניזמים, אולם הוא יכול לעזור למנוע ממנו להיצמד למפרידי תאים. יש מגוון אפשרויות נגישות לרכישה באינטרנט.

נבטי ברוקולי


תרכובת בנבטי ברוקולי הנקראת סולפורפן עשויה להיות חזקה כנגד H. pylori. חקר על עכברים ואנשים מציע שזה יפחית את החמרת הקיבה. בנוסף הוא עשוי להפיל את הקולוניזציה של אורגניזמים מיקרוסקופיים ואת חפציה. מחקר מקור אמוי על אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 2 וגם מההופילורי הראו כי אבקת נבטי ברוקולי נלחמת באורגניזמים המיקרוסקופיים. זה גם שיפר גורמי סכנה קרדיווסקולריים.

פוטותרפיה


מחקרים מקוריים מראים כי H. pylori חסרי אונים נגד אור. פוטותרפיה משתמשת באור עז כדי להוציא את H. pylori בבטן. אנליסטים מקבלים פוטותרפיה המשמשת בתוך הקיבה מוגנת. יתכן מאוד שזה יהיה יתרון ביותר כאשר אנטי מיקרוביאליים אינם אפשריים.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

אולי יכול לעניין אותך גם

מחלת ווגנר

מחלת ווגנר

מחלת ווגנר היא הפרעת עיניים תורשתית המובילה לאובדן ראייה פרוגרסיבי. הוא מאופיין בשינויים בג'ל הסמיך והצלול הממלא את גלגל העין (הזגוגי), בו הוא נהיה דק

המשך קריאה >>
מה זה שיאצו?

מה זה שיאצו?

מה זה? מה זה שיאצו? שיאצו הוא סוג של פחחות מתקנות מיפן. הוא משתמש בשיטות עיסוי, סחיטה, הקלה, הקשה והארכה ומבוצע ללא שמנים באמצעות אור,

המשך קריאה >>

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!