המדריך המלא להתמודדות עם לחץ וחרדות

המדריך המלא להתמודדות עם לחץ וחרדות>> קחו כוס מים וחול אם אף אחד לא יערבב את החול לאט לאט לאט החול והלכלוך ישקעו לתחתית הכוס והמים יהיו צלולים ויהיה ניתן לראות דרכם. אם יערבבו עם כפית את החול,החול יעלה והמים שוב יהיו בוץ, וכך חוזר חלילה. כוס המים היא מטאפורה לתהליך הטבעי של מדיטציה. במשך היום הראש חושב חזק והגוף מרגיש מלא רגשות, אך כשיושבים בלי לזוז ובנשימה עם צומת לב גבוהה, אט אט יש התמודדות עם לחץ וחרדות והמחשבות שוקעות מטה, ואנו צלולים וחושבים בראש צלול ומגיעים למצב של הארה.

 

המדיטציה שבה יעסוק המדריך המלא להתמודדות עם לחץ וחרדות היא מדיטציה שלא עושים כלום חוץ מלדמיין את החיים שאתה באמת רוצה נקי מהקשיים. כדי להגיע להארה אידיאלית, נירוונה, יש לתת לכוס המים מנוחה שלמה, להבין מה אתה רוצה מהחיים ולהיות מסוגל לעצור את תנועת הכוס אחרי כפית שמערבבת את החול ועושה בוץ מגעיל. כשעושים מדיטציה בהתמדה, התמונה מתבהרת בהדרגה ואנו מגלים שאנו תמיד חוזרים לאותה תחושה,לעצמנו, למי שאנחנו באמת בתחושת אחדות טובה עם העולם, לעומת כאשר אנו מערבבים כפיות.באלאגן,  מקום של מדיטציה יהפוך למקום שאיתו תוכלו להתמודד עם הכל. מסיבה זו יש חשיבות להתמדה והקפדה רצינית לשים לב להארות שמגיעות ולאינטגרציה שלהם בחיי היום יום, המדריך המלא להתמודדות עם לחץ וחרדות יעורר בכם ביטחון כוח ומוטיבציה להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם שאתם יכולים להיות.

 

אחרי שמתרגלים לישיבה ולעובדה שעושים את זה, מתחילים להרגיש אופוריה פיזית חזקה ואקסטזית שתגרום להנאה ואנרגיות חיוביות במהלך היום. העולם משתקף בדיוק כמו שהוא בבהירות יעזור לך לראות את העולם ללא עדשות, מבלי עשן מסתיר ומאפר את התמונה הטהורה והבהירה של האמת והמציאות הגדולה. למרבה הצער, ישיבה יומית לא מבטיחה שלוות נצח ולא פעם נכנסת כפית שעושה סיבוב קטן וכל המים הופך בוץ. ההורים שלנו טובים מאוד בזה. בני הזוג ועבודה גם בעלי פוטנציאל לזרוק כפית ולערבב, שכנים וטלוויזיה וחדשות ולא להזכיר את ביבי.

אז ככה יש ספר שנקרא  breaking the habit of being yourself והספר הזה הוא המדריך המלא להתמודדות עם לחץ וחרדות בעזרת מדיטציה והבנה של השדה הקוונטי, אין ביכולתי לתת לכם כאן עכשיו את ההסבר הפיזיקלי והפסיכולוגי והקוואנטי אבל אגלה לכם שהמציאות היא יותר מאשר העין רואה ומי שיקרא את הספר יחווה שינויים קיצוניים במציאות בתחושת הביטחון העצמי, בתחום הכלכלי, בתחום הזוגי ובכל אספקט שרק אפשר.

הכל בראש ואפשר לשבור את המציאות ולהגשים את מה שאתה רוצה ולצאת מקשיים רגשיים שמגבילים אותנו.

 breaking the habit of being yourself הוא ספר שמכיל אבני דרך חשובות בהתפתחות הרוחנית והשחרור מהסבל הפנימי.

ביקורות על הספר:

"בספר, ד"ר ג'ו דיספנזה חוקר את ההיבטים האנרגטיים של המציאות במדעי הקוונטים ומספק לקורא את הכלים הדרושים כדי לבצע שינויים חיוביים חשובים בחייהם. כל מי שקורא ספר זה ומיישם את הצעדים ייהנה מכך. מהמאמצים שלהם. התוכן החדשני שלו מוסבר בשפה פשוטה הנגישה לכל אחד, ומספק מדריך ידידותי למשתמש לשינוי מתמשך מבפנים. "

– רולין מקראטי, דוקטורט, מנהל מחקר, מרכז ומחקר

 

אנו נמצאים בעידן חדש מאין כמוהו של צמיחה אישית, בו נקבע לולאת משוב יצרנית בין התגליות האחרונות של מדעי המוח לבין שיטות המדיטציה העתיקות. ספרו החדש של ד"ר ג'ו דיספנזה מסביר בבירור את 'המדע הקשה' של אופן פעולתו של מוחנו וגופנו. לאחר מכן הוא מיישם את זה כמעט בתוכנית של ארבעה שבועות של שינוי אישי מהותי, ומראה כיצד אנו יכולים להשתמש בתוכנית מדיטציה מובנית כדי לחבר מחדש את הרשת העצבית שלנו ליצירה ושמחה. דוסון צ'רץ ', דוקטורט, מחבר רב המכר של "הג'יני בגנים שלך"

 

"ד"ר ג'ו דיספנזה מביא לנו את המדריך להפוך ליוצר אלוהי! הוא הופך את מדעי המוח למעשיים; הוא מראה לנו כיצד להשתחרר מאחיזת הרגשות שלנו כדי ליצור חיים מאושרים, בריאים ושופעים, ואיך סוף סוף לחלום העולם שלנו להיות. חיכיתי לספר הזה הרבה זמן! "

– אלברטו וילולדו, דוקטורט, מחבר הספר Power Up Your Brain and Shaman, Healer, Sage

 

"בתור פסיכולוג שחשב על נושאים רבים אלו שנים, אני חייב להודות כי ספר זה ישנה ככל הנראה כמה אמונות ותיקות בתחום הפסיכולוגיה. מסקנותיו של ד"ר ג'ו, שמבוססות היטב על מדעי המוח. , לערער את הרעיונות שלנו מי אנחנו חושבים שאנחנו ומה שאנחנו חושבים שאפשר אפילו. ספר מבריק ומרומם. "

– ד"ר אלן בוטקין, פסיכולוג קליני

 

"המדריך המשעשע והנגיש ביותר של ד"ר ג'ו דיספנזה לחיווט מחדש של המעגל הנפשי והרגשי שלך נושא מסר פשוט אך חזק: מה שאתה חושב היום קובע כיצד אתה חי מחר."

– לין מקטגארט, סופרת רבי מכר.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

אולי יכול לעניין אותך גם

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!