מה זה שיאצו?

מה זה?

מה זה שיאצו? שיאצו הוא סוג של פחחות מתקנות מיפן. הוא משתמש בשיטות עיסוי, סחיטה, הקלה, הקשה והארכה ומבוצע ללא שמנים באמצעות אור, פתוח לבגדים.

מפרש כ"לחץ אצבעות ". ישנם סגנונות שונים של שיאצו, שכולם מתבססים באחת משלוש המסגרות שנוצרו ביפן באמצע המאה העשרים בגלל התחדשות הטיפולים הקליניים המקובלים ביפן, כולל טיפול במחט ולישה של אנמה. שיאצו יצר מעתה משילוב של טיפולים ידניים יפניים מקובלים עם מידע קליני מערבי של ימינו.

בארה"ב, שיאצו הוא אחד הטיפולים העקרוניים במסגרת ההתייחסות הגדולה יותר של טיפול בעבודת גוף.

איך שיאצו יכול להועיל לבריאותך ולרווחתך?

שיאצו הוא טיפול לא פולשני שעשוי לעזור להפחית את הלחץ ולהוסיף לשגשוג כללי. המגנים מקבלים שיש לה גם הגנה וגם השפעות טיפוליות.

ניתן להשתמש בטיפול היקף רחב של מצבים פנימיים, שלד-שרירים ותשוקה. זה נחשב כמפחית את מוצקות השרירים, מנפיש את העור, עוזר להטמעה ומשפיע על מערכת החישה. שיאצו משמש לטיפול במגוון רחב של מצבים קבועים, כמו מיגרנות, PMS, בעיות הקשורות לקיבה, תשישות, מחסור בשינה, פיברומיאלגיה, לחץ, עצבנות וייסורי שלד-שלד, כולל גב תחתון, צוואר וכאבי מפרקים.

ההשפעה עשויה להיות אנימציה ומחזקת או שקטה ונרקוטית, תלויה במטרת הפגישה.

מהם העקרונות של השיאצו?

אחד הרעיונות המהותיים של תרופות סיניות / יפניות הוא צ'י ("צ'י" מפרקי). זו האנרגיה החיונית בגופנו שעומדת בבסיס כל עבודה.

צ'י זורם במסלולים מפורשים הנקראים מרידיאנים. מומחה השיאצו מגיע לצ'י באמצעות מיקודים לאורך המרידיאנים הנקראים נקודות חיוניות. רווחה זמינה כשיש צ'י שופע במרידיאנים והזרם אינו מפריע. בנקודה שבה הצ'י לא מספיק או יוצא משיווי משקל, או אם הנחל מונע, צצות תופעות לוואי. ככל הנראה סימנים קלים מתעוררים, כמו הצטננות ומחלות נהוגות, שבוע אחר שבוע או מיגרנות מיום ליום, כאבי גוף וייסורים חזקים, או אתגרים הקשורים לקיבה. אלה מצביעים על הסרבול של צ'י. שיאצו מחייה ומתאים להתקדמות הצ'י בכל הגוף.

יועץ הטיפולים מוכן לתפוס דוגמאות לחוסר הרמוניה בגוף, אפילו לפני סימנים ממשיים המופיעים. שינויים בסיסיים אך לא פולשניים מעידים על סרבול שעשוי להישאר לבד, עד לנקודה בה מופיעים ביטויים. ניתן להקים קיזוז מחדש באמצעות הערכה מתאימה ופגישות שיאצו רגילות. מומחים אחרים עשויים להציע גם דרך חיים ותנועות.

מה קורה במיטת הטיפולים?

לקראת תחילת הפגישה, המומחה מעריך את הלקוח כדי להחליט על דוגמאות הסרבול שעשויות להיות זמינות. חיוני לסקר את "מצבו של הצ'י" יחד כדי שהמומחה יעניק ללקוח את הפגישה המשקמת הטובה ביותר. בשלב זה בעל המקצוע מתכנן הסדר שיעניק ללקוח את היתרון המועיל ביותר בהתאם לדרישות האישיות שלו.

שיאצו אחורה משפשף צוואר וכתפיים משתמשת במגוון של הליכים ידניים, כולל לחץ, טפיחה, הקלה, הקשה והארכה כדי להגיע לצ'י הכרח של הגוף. למצב בו האנרגיה של הלקוח נמוכה או לא מספקת, המומחה משתמש בשיטות מפורשות לשדרוג חיוג הצ'י. בנקודה בה הלקוח ממוקד יתר על המידה, נפגע או חסר מנוחה, המומחה משתמש באסטרטגיות לפיזור אנרגיית ה"שפע ". בסגנון זה, הצ'י מנוהל. השיטה מנסה להקל על התנאים, לבסס הרמוניה מחדש ולקדם את הרווחה.

תוכנית תמיכה רגילה היא שיטה מבריקה לשמור על הבריאות ולשפר את חוסר הכוח. לוח זמנים זה יהיה שונה עבור כל אדם. מפגש שיאצו אחד בכל חודש עשוי לתפקד להפליא כדי לשמור על איזון של כמה. כך או כך, עבור אנשים אחרים, עבודה בלחץ גבוה, בקשות משפחתיות, אורח חיים פעיל מדי, היעדר פעילות או משתנים שונים עשויים לדרוש פגישות וטיפולים בהנחה רגילה יותר.

 

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

אולי יכול לעניין אותך גם

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!