מטפל הוליסטי

טיפול הוליסטי הוא חדש בעולם המערבי, אך הוא נהוג בצורה זו או אחרת במשך מאות שנים. במהלך 30-40 השנים האחרונות טיפולים הוליסטיים ואלטרנטיביים צברו פופולריות ברפואה הקונבנציונאלית. טיפולים הוליסטיים משולבים עם צורות רבות אחרות של תרופות כגון דיקור סיני, כירופרקטיקה, עיסוי ועיסוי. השימוש בהם בעולם המערבי הופך פופולרי יותר ליום ובמקרים מסוימים אף יותר מכך.

טיפול הוליסטי בולט מטיפולים אחרים מכיוון שהוא עוסק בכל האדם

הנפש, הגוף והנפש. התיאוריה שלו היא שהתודעה של האדם אינה ממוקמת בחלק מגופו, אלא אינטגרציה של כל הרוחות, הגוף והגוף. זה אומר שאינך מוגבל לטיפול הוליסטי יחיד כגון דיקור סיני, עיסוי או עיסוי. במקום זאת, תוכלו להיעזר בטיפולים וטכניקות הוליסטיים שונים בכדי להבטיח סיפוק. לא משנה באיזה סוג טיפול "הוליסטי" תבחרו, דאגו לעבוד עם מישהו שיש לו השכלה מקיפה שיעזור לכם לעמוד באתגר הרצוי לכם בטכניקה שלכם.

חשוב לציין כי ישנם יועצים מורשים הנוקטים בגישה הוליסטית ועוקבים אחר גישות הוליסטיות

יועץ הוליסטי מודע לחלוטין ללקוח ונוקט גישה אינטגרטיבית לריפוי הנפש. מצא יועץ מורשה עם רקע בשיטות הוליסטיות והיסטוריה של שימוש בטכניקות "הוליסטיות".

טיפול הוליסטי הוא השקעה המרחיבה את יכולתך לשפר את עצמך – מערכות יחסים ומערכות יחסים שאתה חולק עם אחרים. מטפלים הוליסטיים נוקטים גישה הוליסטית ביחס בין הנפש, הגוף והיבטים אחרים בגוף האדם ובנפש.

טיפול הוליסטי הוא טיפול שמטרתו להתייחס ללקוח כאילו היה מופרד לחלקים שונים שאינם מחוברים.

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

טיפולים שונים הנמצאים בתיאור הטיפול ההוליסטי מציעים טיפולים מסורתיים כגון רדיותרפיה וכימותרפיה

אך מטפלים הוליסטיים רבים מאמינים כי שילובים מועילים. במקרים בהם תסמינים נפשיים חמורים יותר, גישה הוליסטית עשויה להיות טיפול בטיפולים אחרים, כגון טיפול התנהגותי קוגניטיבי, אם כי בהחלט יכול להיות חלק מהטיפול של האדם. כמה טיפולים הנמצאים בז'אנר הטיפולים ההוליסטיים כוללים דיקור סיני, עיסוי, יוגה, מדיטציה וצורות אחרות של מדיטציה. מומלץ להשתמש בטיפול הוליסטי רק בשילוב עם טיפולים קונבנציונליים יותר, אם כי במקרים מסוימים שילוב של טיפולים אלה עשוי להיות שימושי, במיוחד למחלות נפש.

בתרחישים כאלה, עליך לבחור בטיפול הוליסטי, שהוא טיפול טבעי ולא פולשני שניתן להשתמש בו בכל גיל.

בהתאם לטיפול ההוליסטי שתבחרו

הטיפול יכול לסייע בהפחתת לחץ ולהקל על מגוון רחב של תסמינים גופניים ורגשיים. ידוע כי טיפול הוליסטי משפיע באופן ישיר על רווחתך היומיומית, במטרה לשפר את שגרת הסיפוק העצמי שלך ולהקל על כאבים ומתחים באמצעות גישה לא רפואית. בין אם לתיקון הפרעה ובין אם לפינוק אוהב, טיפול הוליסטי מהנה בשבילך.

מטפלים יכולים גם להמליץ על צורות שונות של טיפול בהתאם לצרכיו ורצונותיו של הלקוח

המטפל מסוגל גם לייעץ לגבי צורות שונות של טיפול הוליסטי, כגון עיסוי, דיקור סיני, טיפול בעיסוי ודיקור, בהתאם לצרכיו ורצונותיו של האדם. חשוב לזכור כי טיפול הוליסטי אינו בהכרח משמיט את הרפואה המערבית, אך פירושו הכללת טכניקות משלימות. טיפול הוליסטי יכול לעבוד גם ברפואה הקונבנציונאלית וגם בדרכים משלימות, וחשוב לזכור שהוא אינו שולל או מתעלם מתרופות מערביות. חשוב לזכור כי טיפולים הוליסטיים אלה אינם בהכרח "משמיטים" את הרפואה המערבית.

אינך זקוק לבעיות נפשיות או תסמינים כדי לחפש תמיכה ממטפל הוליסטי. אם אתה זקוק ליכולת לטפל במחלות הגופניות שלך כמו דיכאון, חרדה או הפרעות חרדה, טיפול הוליסטי יכול להיות דרך מושכלת לעשות זאת.

מטפל הוליסטי מציע טיפולים אלטרנטיביים ומשלימים לאנשים הסובלים ממחלות שונות הקשורות לגוף ולנפש. כל תהליך טיפול המשמש לתיקון בעיות נפשיות, כגון דיכאון, הפרעות חרדה או הפרעות חרדה, ייפול תחת מטריית הטיפול ההוליסטי.

מטפל הוליסטי מאומן בטכניקות המסורתיות של טיפול בשיחות ומקבל הכשרה כיצד לערוך וליישם תוכניות טיפול הוליסטיות. יש מטפלים שכבר הוכשרו, אחרים הופכים למרצים בבתי ספר לטיפול הוליסטי.

מטפל הוליסטי עשוי להמליץ על תרופות גופניות או תרגילים לטיפול בבעיות נפשיות כגון חרדה

ברגע שנוצר יחסי אמון בין מטפל למטפל, מטפל יכול לסייע בהפחתת המתח הגופני. חייבים להתקיים יחסי אמון בין הלקוח למטפל על מנת שהטיפולים ההוליסטיים יהיו יעילים, אם כי ייתכן גם שההפך הוא. הבנת החששות והיעדים של הלקוח תסייע למטפלים להבין את צרכיהם של לקוחות המעוניינים לעסוק בטיפול הוליסטי.

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אולי יכול לעניין אותך גם

קומפרי

בין אם אתה רוצה לייצר דשן אורגני חזק או להוסיף עשב רב תכליתי לארגז התרופות שלך, לקומפרי יש הרבה מה להציע לגנן התחביב. בשל הרבגוניות

המשך קריאה >>

ראן פארמה

הברית למחקר הזדקנות, שקיבלה 64,250 דולר מ- PhRMA בשנת 2017, הוציאה כמעט 40,000 דולר על מודעות דומות בפייסבוק ותקפה את המכון לכלכלה קלינית וסקירה לצורך

המשך קריאה >>

איך מורידים סוכר גבוה

סוכר בדם הוא בעיה בריאותית חתרנית, אך ישנם מזונות חזקים רבים שיכולים לעזור לכם להוריד את רמות הסוכר בדם ביעילות ובמהירות. מסקנה: משקל בינוני ומותניים

המשך קריאה >>

שיקום רירית האף

השקיה באף נוספה כשיטה אדג'ובנטית לטיפול בדלקת בסינוסים. שמפו לתינוקות והשקיה באף מבטיחים טיפול משלים נסבל היטב, לא פולשני ויעיל לטיפולים רפואיים קונבנציונליים לחולים סימפטומטיים.

המשך קריאה >>

מטפל הוליסטי

טיפול הוליסטי הוא חדש בעולם המערבי, אך הוא נהוג בצורה זו או אחרת במשך מאות שנים. במהלך 30-40 השנים האחרונות טיפולים הוליסטיים ואלטרנטיביים צברו פופולריות

המשך קריאה >>

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואנחנו כבר נדאג להגשים לכם את החלום!

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!