ראן פארמה

הברית למחקר הזדקנות, שקיבלה 64,250 דולר מ- PhRMA בשנת 2017, הוציאה כמעט 40,000 דולר על מודעות דומות בפייסבוק ותקפה את המכון לכלכלה קלינית וסקירה לצורך הערכת העלות-יעילות של תרופות. קבוצת הקמעונאות פרסמה בעבר מודעות נגד מנהלי הטבות בבתי מרקחת, והאשימה אותם בסיוע להעלאת מחירי התרופות. אזרחים למען האמת בתמחור תרופות הוציאו יותר מ -200 דולר על מודעות דיגיטליות בפלטפורמה מאז הקמתה כקמפיין מבוסס פייסבוק שמבקר את חברות התרופות על עלויות גבוהות של תרופות.

הוא ציין כי חברות התרופות מציעות כיום הנחות גדולות במחיר תרופות מרשם, כולל הנחות של עד 20 אחוז על תרופות מרשם מסוימות, אך מתווכים מונעים לעתים קרובות הנחות אלה לעבור לחולים ובדרך כלל מפסיקים הנחות עבור אלה. מושפע. הוא טען כי חברות עדיין אינן צריכות לטפל בצרכים של אנשים הסובלים מכאבים ארוכי טווח באמצעות תרופות המוסדרות על ידי מינהל המזון והתרופות או אפילו נרכשות על ידי גורמי הבריאות באוקלהומה. בלקמן דחק בהם להתמקד בתרופות הגורמות התמכרות ומוות באוקלהומה. נכון לעכשיו, חברות תרופות מציגות את תוכנית המחצית של מדיקייר כ"חינמית לכל "ללא עלות – ניתוח תועלת של יעילות התרופות שלהן.

שים לב שחברות התרופות מציעות כיום הנחות גדולות במחיר תרופות מרשם

כולל הנחות של עד 20 אחוזים על תרופות מרשם מסוימות, אך מתווכים מונעים לעתים קרובות הנחות אלה לעבור לחולים ובדרך כלל קובעים הנחות למושפעים. שים לב שתרופות מרשם מוצעות כיום בהנחה גדולה על ידי חברת התרופות – כולל הנחה של 10 אחוזים בלבד ואפילו 30 אחוזים – אך המתווך לעיתים קרובות עוצר את ההנחה כאשר הוא הולך לחולים. שים לב כי חברות התרופות מציעות כיום הנחות גדולות על מגוון רחב של תרופות מרשם, הכוללות הנחה של 10 עד 15 אחוזים ועד 40 אחוז הנחה על עלות מרשמים מסוימים, והמתווך לעיתים קרובות עוצר את ההנחה ללכת לחולה. הערה: חברות תרופות ויצרני תרופות מציעות כיום הנחות על תרופות מרשם, כולל מגוון תרופות, כגון תרופות מרשם לסרטן, סוכרת, מחלות לב, אלצהיימר, פרקינסון ומחלות אחרות.

עלויות דיבור

שהחלו בפרסום בטלוויזיה ביולי, אומרות כי 40 אחוז ממחירי התרופות מועילים לתעשיית התרופות, ולא לחולים, רופאים, בתי חולים ומבטחים. מרבית המודעות מתנגדות להכנסת מדד מחירים בינלאומי, מאשימות בתי חולים ומבטחים במחירי תרופות גבוהים, וקוראות לאסור על קבוצות לקבל כסף מתעשיית התרופות.

מוצרי Ranitidine המשווקים בקנדה זמינים דרך מאגר מוצרי התרופות של Health Canada. ראן זמין גם בארה"ב ובבריטניה, כמו גם באוסטרליה וניו זילנד, על פי מסד הנתונים.

לעומת זאת, אני מעדיף לבלות את זמני ב- Alliance Pharma, שמייצרת לא רק הכנסות אלא גם רווחים. לכן טוב לראות כי מקורביו השקיעו הון משמעותי במניה.

המחקר של רו"ח מראה גם כי חברות תרופות רבות אינן מוסרות תרומות לעמותות 501 (ג) (4)

אף על פי שהן מחויבות לעשות כן על פי חוק. תעשיית התרופות מעבירה משאבים משמעותיים לקבוצות אחרות כאלה, שמסתירות את זהות התורמים ומגבילות מעט גיוס כספים.

מאז מאי האחרון השקיעה העמותה כמעט 3 מיליון דולר על מודעות פייסבוק שקראו להוריד עלויות תרופות מרשם. בחודש שעבר היא הוציאה 10,900 דולר להפצת מודעת טוויטר שתקפה את פלוסי ואת חשבון מחיר התרופות בבית.

חברת התרופות היפנית דייצ'י סנקיו רכשה את חלקה הגדול ברנבאקסי 2.0 בשנת 2008

ב- 7 באפריל 2014, סאן פארמה ההודית. , חברת בת של חברת התרופות ההודית הגדולה סאן פרמצבטיקה בע"מ, ודייצ'ירו סאנקסיו מיפן הודיעו במשותף על רכישת 100% ממניות החברה תמורת 1.2 מיליארד דולר בעסקת מניות. בשנת 2014 רכשה סאן פארמה את חלקה הגדול ברן רקסי. וכל חברות הבת שלה בהודו בסכום כולל של 3.5 מיליארד דולר באמצעות עסקת מניות, ובשנת 2014 סאן פארמה רכשה 100 אחוז ממנה בצורה של עסקאות מניות. בעוד RanBaxy הייתה רכישה של סאן פארמה הניבה מחלוקת (ראה מחלוקת בהמשך), הניבה הנהלה חדשה.

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אולי יכול לעניין אותך גם

קומפרי

בין אם אתה רוצה לייצר דשן אורגני חזק או להוסיף עשב רב תכליתי לארגז התרופות שלך, לקומפרי יש הרבה מה להציע לגנן התחביב. בשל הרבגוניות

המשך קריאה >>

ראן פארמה

הברית למחקר הזדקנות, שקיבלה 64,250 דולר מ- PhRMA בשנת 2017, הוציאה כמעט 40,000 דולר על מודעות דומות בפייסבוק ותקפה את המכון לכלכלה קלינית וסקירה לצורך

המשך קריאה >>

איך מורידים סוכר גבוה

סוכר בדם הוא בעיה בריאותית חתרנית, אך ישנם מזונות חזקים רבים שיכולים לעזור לכם להוריד את רמות הסוכר בדם ביעילות ובמהירות. מסקנה: משקל בינוני ומותניים

המשך קריאה >>

שיקום רירית האף

השקיה באף נוספה כשיטה אדג'ובנטית לטיפול בדלקת בסינוסים. שמפו לתינוקות והשקיה באף מבטיחים טיפול משלים נסבל היטב, לא פולשני ויעיל לטיפולים רפואיים קונבנציונליים לחולים סימפטומטיים.

המשך קריאה >>

מטפל הוליסטי

טיפול הוליסטי הוא חדש בעולם המערבי, אך הוא נהוג בצורה זו או אחרת במשך מאות שנים. במהלך 30-40 השנים האחרונות טיפולים הוליסטיים ואלטרנטיביים צברו פופולריות

המשך קריאה >>

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואנחנו כבר נדאג להגשים לכם את החלום!

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!