שיקום רירית האף

השקיה באף נוספה כשיטה אדג'ובנטית לטיפול בדלקת בסינוסים. שמפו לתינוקות והשקיה באף מבטיחים טיפול משלים נסבל היטב, לא פולשני ויעיל לטיפולים רפואיים קונבנציונליים לחולים סימפטומטיים.

תוצאות ארוכות טווח של היווצרות ריח לאחר כריתת גרון מוחלטת משמשות לשיקום תמרון המושרה על ידי זרימת האף

מכשירים קליניים לשיפור שיקום חולים במחלות נשימה עם תמרונים מעוררי זרימה. השימוש במכשירים קליניים לטיפול במחלות נשימה דרך אוויר האף הוביל לתמרונים.

מתבצעות הליכי אבחון לאיסוף מידע על פוליפים באף ובעיות אחרות הפוגעות בחלל האף ובסינוסים פאראנאסליים

אם נמצאים חריגות מבניות המובילות לסינוסיטיס, הרופאים מציעים להסיר פוליפים באף או רקמות נפוחות באף באמצעות טורבינקטומיה.

שיטה זו מספקת סטנט תוך-ראשי שמתאים במדויק

מאפשר נשימה נוחה באף, מקל על תסמינים הקשורים לנקב באף, מפחית פרכוסים באף ומסובל היטב על ידי המטופל. סטנט משמר את שקיפות קווי המתאר של האף, מחזיר ביעילות את זרימת הדם למחיצת האף והוא בטוח ויעיל לשימוש ארוך טווח בטיפול בסינוסיטיס ופוליפים באף. גידולים ממאירים באטריום האף הם נדירים, אך הם מייצגים את רוב המקרים של סרטן הראש והצוואר ויכולים להיות כרוכים בניתוחי אבלציה או טיפול נלווה.

טיפול בסרטן סינוס בתריס יכול להשפיע על הנשימה ועל יכולת הדיבורים כמו פעם. זה יעזור לך לחזור לפעילות היומיומית שלך ולהתאושש מכאב וסבל של גידול באף.

זה יכול להוביל לעיוות פנים, הפרעות דיבור ובליעה ויכול להתרחש דרך המחיצה בין שני הנחיריים. אם קיים גידול, יש להסירו במהירות האפשרית ולהסיר את שני צידי חלל האף ולחתוך אותו לעצם ולרקמה הרכה במידת הצורך.

בהתאם לצורת הסינוסים

רופאים עשויים גם להציע ניתוח לתיקון כיוון המחיצה לאחר הניתוח. אנשים שמקבלים טיפול ברירית האף, כמו הסרת גידול בחלל האף, עשויים להיראות אחרת, לחוש עייפות, לא מסוגלים לדבר או לאכול מספר שבועות לאחר הטיפול ועלולים להיות רגישים יותר לאור ולצליל מאשר אלה שלא קיבלו טיפול, למשל בגלל אובדן רירית האף.

לכן

יש לבדוק האם התנהגות זו קשורה לשינויים בוויסות האוטונומי של רירית האף, דבר המצביע על קיומה של רירית האף – חולה או לא – או התפתחות מבנים ריריים חדשים. אנדוסקופיה באף משמשת לעיתים קרובות כהליך טיפולי להסרת גופים זרים מהאף. אם יש צורך להסיר כמות גדולה של רקמה או עצם מחלל האף או מהסינוסים, מנתח פלסטי יכול להשתתף בפעולה זו כדי לתקן או לבנות מחדש אזור זה. תותב אף סופי מחזיר את הצורה האסתטית ואת קווי המתאר האנטומיים.

Hilger et al1 הציגו לאחרונה זרימת אוויר באף – תמרון מעורר שיכול להחזיר את חוש הריח בקרב חולים לאחר ניתוח גרון. זו הפעם הראשונה שזה קורה והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

ככל שיותר ויותר כירורגים מאומנים בטכניקה זו

גישות אנדוסקופיות להסרת סרטן סינוס פרנוסלי הופכות נפוצות יותר ויותר. בהליך זה, שטפי האף נשטפים בתמיסת מלח כדי לקדם את חופש הממברנות הריריות על ידי שטיפת קרום ריריות ומגרים. מטרת הליך זה היא לשפר את הניקוז, למנוע היווצרות ריר וזיהום ולאפשר מתן תרופות מקומיות באמצעות תרסיס אף או השקיה.

הרחבת הגישה האנדונוסקופית האנדונאסאלית עם הניסיון ההולך וגובר של השימוש באנדוסקופיה לטיפול בסרטן סינוס פאראנאסאלי

ניסויים קליניים בחנו את יעילותה ובטיחותה של גישה זו להסרת סינוסים סרטניים בחולים עם מגוון רחב של מחלות.

השיטה הטרנסנסאלית האנדוסקופית משתמשת במעבר האף באופן טבעי

כדי לגשת לבסיס הגולגולת דרך הסינוס, ומבטל את הצורך בחתכים בקרקפת, בפנים או בשפתיים. טכניקת הפיהוק המנומס יוצרת ואקום בחלל הפה, שיוצר בתורו זרם אף המאפשר לחומרים ריחיים להגיע לאפיתל הריח. חולים בגילאי 15 עד 85 עם סוג של נגע בסיס גולגולתי בהיפופיזה טופלו בשיטה פורצת דרך זו להסרת גידולים ונגעים אחרים באמצעות שילוב של אנדוסקופיה, ניתוח אנדונאסאלי והרגעה דרך הפה.

המשמעות הקלינית של ממצאים אלה ברורה

מכיוון שחולים רבים עם פוליפים באף אכן סובלים משינויים פוליפואידים ברירית הפריאנאס. הוכח כי טיפול במינונים גבוהים של פרדניזולון דרך הפה מפחית את סינוסיטיס ואת גודל פוליפים האף ומשפר את הסימפטומים הקשורים ל- CRS [5, 7]. תסמינים של נזלת, אף סתום ותופעות אחרות של האף מתפוגגות תוך מספר שעות עד יום, אך דלקות ריאות עשויות לדרוש טיפול רפואי. טיפול בפרדניזון במינונים גבוהים קשור לשיפור בתפקוד רירית האף ולירידה בדלקת האף.

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אולי יכול לעניין אותך גם

קומפרי

בין אם אתה רוצה לייצר דשן אורגני חזק או להוסיף עשב רב תכליתי לארגז התרופות שלך, לקומפרי יש הרבה מה להציע לגנן התחביב. בשל הרבגוניות

המשך קריאה >>

ראן פארמה

הברית למחקר הזדקנות, שקיבלה 64,250 דולר מ- PhRMA בשנת 2017, הוציאה כמעט 40,000 דולר על מודעות דומות בפייסבוק ותקפה את המכון לכלכלה קלינית וסקירה לצורך

המשך קריאה >>

איך מורידים סוכר גבוה

סוכר בדם הוא בעיה בריאותית חתרנית, אך ישנם מזונות חזקים רבים שיכולים לעזור לכם להוריד את רמות הסוכר בדם ביעילות ובמהירות. מסקנה: משקל בינוני ומותניים

המשך קריאה >>

שיקום רירית האף

השקיה באף נוספה כשיטה אדג'ובנטית לטיפול בדלקת בסינוסים. שמפו לתינוקות והשקיה באף מבטיחים טיפול משלים נסבל היטב, לא פולשני ויעיל לטיפולים רפואיים קונבנציונליים לחולים סימפטומטיים.

המשך קריאה >>

מטפל הוליסטי

טיפול הוליסטי הוא חדש בעולם המערבי, אך הוא נהוג בצורה זו או אחרת במשך מאות שנים. במהלך 30-40 השנים האחרונות טיפולים הוליסטיים ואלטרנטיביים צברו פופולריות

המשך קריאה >>

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואנחנו כבר נדאג להגשים לכם את החלום!

אנחנו כאן כדי לעזור לך!

השאירו את הפרטים ואחד מיועצינו ידאג להבהיר לכם הכל ולעזור לכם בבחירה הנכונה!